Izvješće sa 4. sjednice školskog odbora

Srednja škola Bartula Kašića Pag

10. travnja 2015. godine

Izvješće sa 4./2015. sjednice Školskog odbora

održane 9. travnja 2015. god.

Dnevni red:

1. Donošenje Statuta Srednje škole Bartula Kašića Pag,

2. Suglasnost za radno mjesto nastavnika sociologije i knjižničara –                        zamjena zbog bolovanja,

3. Razno.

Predsjednik Školskog odbora je predložio nadopunu dnevnog reda sljedećim točkama:

Imenovanje Povjerenstva za kvalitetu,
Imenovanje Povjerenstva za provedbu revizije fonda knjižnične građe u knjižnici

Predloženi dnevni red jednoglasno je prihvaćen.

Prije prve točke dnevnog reda jednoglasno je prihvaćen zapisnik sa 3./2015. sjednice Školskog odbora.

AD 1. Nakon pribavljene suglasnosti osnivača Zadarske županije, odlučivalo se o usvajanju Statuta Srednje škole Bartula Kašića Pag.

Zaključak: Školski odbor jednoglasno je prihvatio Statut Srednje škole Bartula Kašića Pag.

AD 2.  Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme zbog zamjene zbog bolovanja, a ne dulje od 60 dana sa:

Danijelom Gavranovićem, na radno mjesto nastavnika sociologije i na radno mjesto knjižničara.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana s Danijelom Gavranovićem.

AD 3. Predsjednik Školskog odbora izvjestio je članove Školskog odbora o obvezi imenovanja Povjerenstva za kvalitetu, te izvjestio o predloženim kandidatima.

Zaključak: Školski odbor jednoglasno je imenovao Povjerenstvo za kvalitetu Srednje škole Bartula Kašića Pag.

AD 4. Školska knjižnica je obvezna provoditi redovnu reviziju svake četiri godine, pa su predloženi kandidati za članove Povjerenstva za otpis i reviziju.

Zaključak: Školski odbor jednoglasno je imenovao Povjerenstvo za provedbu revizije fonda knjižnične građe u knjižnici Srednje škole Bartula Kašića Pag

AD 5. Pod točkom Razno ravnateljica je obavijestila članove Školskog odbora da Škola 24. travnja 2015.g. priprema manifestaciju „Ca, ča, što se nekad kuhalo na mom otoku“ na koju će biti pravodobno pozvani.

Predsjednik Školskog odbora

objavio: Marija Pećirko   datum: 15. 4. 2015.