Poziv na dostavu ponuda - sanacija ravnog krova

SREDNJA ŠKOLA BARTULA KAŠIĆA

Ante Starčevića 9, PAG

e mail: ured@ss-bkasica-pag.skole.hr

Tel. 023/611-720

KLASA: 406-03-01/19-01/6

URBROJ: 2198-1-68-01-19-01

Pag, 22. studenog 2019.

POZIV NA DOSTAVU PONUDE

Naručitelj Srednja škola Bartula Kašića, Pag, Ante Starčevića br. 9, pokrenula je nabavu za izvođenje građevinsko-obrtničkih radova na sanaciji ravnog krova iznad ugostiteljskog kabineta u Srednjoj školi Bartula Kašića Pag,  ev.br.:MV – 15, te objavljuje Poziv na dostavu ponuda.

Sukladno čl. 12. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ br. 120/16.) na nabavu radova procijenjene vrijednosti manje od 500.000,00 kuna bez PDV-a ne primjenjuje se Zakon o javnoj nabavi.

1. OPIS PREDMETA NABAVE

Predmet nabave je sanacija ravnog krova iznad ugostiteljskog kabineta u Srednjoj školi Bartula Kašića Pag.

Opis predmeta nabave: izvođenje građevinsko-obrtničkih radova na sanaciji ravnog krova iznad ugostiteljskog kabineta u Srednjoj školi Bartula Kašića Pag, CPV-45260000-7 radovi na krovu i drugi posebni građevinsko-zanatski radovi

Nije dopušteno nuđenje po grupama te je ponuditelj u obvezi ponuditi predmet nabave u cijelosti, odnosno ponuda mora obuhvatiti sve stavke troškovnika.

1. TEHNIČKA SPECIFIKACIJA

Tehnička specifikacija predmeta nabave određena je u Troškovniku koji je u  privitku ove ponude.

1. TROŠKOVNIK

Troškovnik je privitak ove ponude. Jedinične cijene svake stavke troškovnika i ukupna cijena moraju biti zaokružene na dvije decimale. Ponuditeljima nije dopušteno mijenjati tekst troškovnika. Sve stavke Troškovnika moraju biti ispunjene.

2. UVJETI NABAVE

Vaša ponuda treba ispunjavati sljedeće uvjete:

- način izvršenja: ugovor,

- rok izvršenja: 31.12.2019.,

- rok trajanja ugovora: 1 mjesec,

- rok valjanosti ponude: 15 dana od isteka roka za dostavu ponuda,

- mjesto izvršenja: Srednja škola Bartula Kašića, Pag,

- rok, način i uvjeti plaćanja: 30 dana od dana primitka valjanog e-računa, e-račun se ispostavlja na elektronsku adresu Naručitelja: ured@ss-bkasica-pag.skole.hr, s naznakom "Račun za predmet nabave: sanacija ravnog krova ev.br.: MV - 15,

- cijena ponude: u cijenu ponude bez PDV-a uračunavaju se svi troškovi i popusti ponuditelja; cijenu ponude potrebno je prikazati na način da se iskaže redom; cijena ponude bez PDV-a, iznos PDV-a, cijena ponude s PDV-om,

- kriterij za odabir ponude: ekonomski najpovoljnija ponuda,

- dokazi sposobnosti: izvadak iz sudskog ili obrtnog registra

- ostalo: jamstvo za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku, jamstvo za uredno ispunjenje ugovora, ugovorne kazne regulirati u ugovoru

3. SASTAVNI DIJELOVI PONUDE

Ponuda treba sadržavati:

- datum i broj ponude,

- evidencijski broj nabave sa nazivom predmeta nabave koji je naznačen u pozivu za dostavu ponude,

- popunjen, potpisan i ovjeren troškovnik,

- cijenu ponude bez PDV-a,

- iznos PDV-a,

- ukupnu cijenu ponude s PDV-om,

- rok za izvođenje radova,

- rok i način plaćanja.

4. NAČIN DOSTAVE PONUDE

Ponuda se dostavlja u pisanom obliku u zatvorenoj omotnici na adresu naručitelja: Srednja škola Bartula Kašića Pag, Ante Starčevića 9, 23250 Pag, s naznakom „NE OTVARATI – naziv predmeta jednostavne nabave – evidencijski broj jednostavne nabave“. Naručitelj neće prihvatiti ponudu koja ne ispunjava uvjete i zahtjeve vezane uz predmet nabave iz ovog Poziva.

Molimo da Vašu ponudu dostavite:

- rok za dostavu ponude:  29. studenog 2019. do 12,00h

- način dostave ponude:  poštom, s nazivom predmeta: „Za predmet nabave: sanacija ravnog krova“

- mjesto dostave ponude: poštanska adresa Naručitelja.

Mjesto, vrijeme i datum otvaranja ponuda:

Otvaranje ponuda će se održati dana 2. prosinca 2019 u 08.00 h, u prostorijama Naručitelja (u uredu ravnateljice).

5. OSTALO

Obavijesti u vezi predmeta nabave: Marija Pećirko, ravnateljica, tel.: 023/611 720.

Obavijesti o rezultatima:  Obavijest o rezultatima nabave Naručitelj će objaviti na svojim internetskim  stranicama u roku od 15 dana od dana isteka roka za dostavu ponuda.

S poštovanjem,

Marija Pećirko, prof.

Poziv_na_dostavu_ponuda_1.pdf

Poziv_na_dostavu_ponuda_2.pdf

Troskovnik_sanacija_ravnog_krova_iznad_ugostiteljskog_kabineta.xlsx

objavio: Marija Pećirko   datum: 22. 11. 2019.