Nagrađeni maturanti

Naši maturanti su nagrađeni kao jedan od tri najbolja razreda na maturalnom putovanju

PAŠKI MATURANTI MEĐU TRI NAJBOLJA RAZREDA

Učenici 4. razreda gimnazije Srednje škole Bartula Kašića iz Paga početkom rujna otišli su na svoje maturalno putovanje. Put ih je odveo u Grčku, točnije na relaciju Meteora - Atena. Naravno da su se dobro zabavili, ali i proveli.

Međutim, na povratku kući, dočekalo ih je jedno vrlo ugodno iznenađenje. Putnička agencija Petros iz Zagreba, u čijem su aranžmanu putovali, obavijestila ih je da su proglašeni jednim od tri najbolja razreda maturanata za ovu godinu. Izbor je proveden anketiranjem profesora, hotelijera, vodiča i prijevoznika u organizaciji Petrosa.

Ako uzmemo u obzir da je ove godine s Petrosom putovalo više od 4500 maturanata, onda možemo zaključiti da je biti među najbolja tri razreda naslov kojim se rijetki mogu ponositi kao što to sad mogu naši maturanti, njihovi roditelji, ali i razrednica, prof. Sanja Maržić, koja već 4 godine vodi brigu o ovoj generaciji, kao i cijela naša škola.

Biti među tri najbolja razreda maturanata nije samo moralna satisfakcija, već ima i sasvim konkretnu nagradu. Naime, maturanti su, zajedno sa svojom razrednicom, dobili na dar jednodnevni izlet na neku od hrvatskih destinacija po njihovom izboru.

Vjerujemo da će i na tom izletu potvrditi i učvrstiti svoju reputaciju najboljih maturanata!

objavio: Marija Čemeljić   datum: 16. 10. 2009.