Maturalna zabava 2012.

I ove godine maturantice i maturanti počastili su nas maturalnom zabavom.

Ovogodišnji maturanti  naše škole simbolično su obilježili svoj ulazak u svijet odraslih svojom maturalnom zabavom.

Učenici završnih razreda gimnazije i ugostiteljskog usmjerenja održali su maturalnu zabavu u subotu, 25. veljače. Zajedno sa svojim razrednicama, Natašom Strugar (4.g) i Marijom Badurina (3.u) marljivo su mjesecima sve pripremali kako bi se njihovi gosti, prijatelji i profesori osjećali ugodno , a i dobro se zabavili.

Pred početak, trema je bila prisutna gotovo kod svih, i maturanata i njihovih razrednica. Polako se topila dok su razrednice pojedinačno predstavljale svoje učenike koji su, sa svojim pratnjama, prolazili dvoranom. Prvi ples maturanata otpustio je sve kočnice i zabava je krenula.

Maturanti su na kraju još jednom zahvalili svima koji su im pomogli organizirati tu maturalnu večer, posebno svojim roditeljima i razrednicama. A mi ćemo još jednom zahvaliti i svim maturantima na lijepoj večeri.

Hvala vam: Amanda Bačić, Matej Baričević, Mateja Božić, Marina Crljenko, Samra Dervišević, Marin Fabijanić, Silvia Fabijanić, Ivan Glavan, Lucia Grašo, Valentina Ivanković, Mislav Karavanić, Kristijan Kurilić, Ivan Martić, Ana Oguić, Antonija Orlić, Toni Palčić, Toni Paro, Ante Perica, Antonija Samaržija, Marion Trcol, Marin Vidas, Petra Vidas i Natacha Žuža!

objavio: Marija Pećirko   datum: 2. 3. 2012.